Medarbejdere

Kontor​

Henrik Daugaard
- Indehaver, tømrer

Tlf.: 20 28 92 47
henrik@jdbyg.dk

Rasmus Hansen

- Indehaver, bygningskonstruktør

Tlf.: 20 29 48 47

rasmus@jdbyg.dk

Torben Molme

- Projekt- & Udviklingschef

Tlf.: 31 37 46 92

torben@jdbyg.dk

Kenneth Hejendorf

- Bygningskonstruktør, projektchef 

Tlf.: 28 29 06 40

kenneth@jdbyg.dk

Dorthe Pold

- Økonomichef

Tlf.: 28 77 71 30

dorthe@jdbyg.dk

John Hedegaard Andersen

– Tømrer, indkøber

Tlf.: 27 50 10 08

john@jdbyg.dk

Frank Jørgensen

- Bygningskonstruktør, tegner,

Certificeret klasse 2 brandrådgiver

Tlf.: 23 23 75 75

frank@jdbyg.dk

Jakob Kæmsgaard

- Projektleder

Tlf.: 49 40 04 63

jakob@jdbyg.dk

Claus Roedahl Olesen

- Projektleder

Tlf.: 21 60 11 91

claus@jdbyg.dk

Preben Sindberg

- Bygningskonstruktør, beregner

Tlf.: 20 33 57 19

preben@jdbyg.dk

Frits Kristoffersen

- Beregner

Tlf.: 61 67 99 37

frits@jdbyg.dk

Susanne Haurum

- Kontorassistent

Tlf.: 49 40 31 22

susanne@jdbyg.dk

Kirsten Daugaard

- Assistent

Tlf.: 75 75 22 47

jdbyg@jdbyg.dk

Medarbejdere​

Jimmy Juul Jakobsen

- Tømrer

Tlf. 23 23 74 74

Anders Korsbjerg

- Tømrer

Tlf. 21 60 11 91

Børge Christensen

- Tømrer

Tlf. 28 60 22 57

Jan Olesen

- Tømrer

Tlf. 40 57 78 07

Mathias Klavsen

– Tømrer

Mads Lindholm Nielsen

– Tømrerlærling

Janik Majchrzycki

- Håndværker

Emil Lukomski

- Håndværker

Marcin Duda

- Håndværker

​Kontakt

JD Byg Entreprise ApS

Vestervangen 5
​8740 Brædstrup

CVR: 35226958

Telefon: 75 75 22 47

E-mail: jdbyg@jdbyg.dk

Salgs- og leveringsbetingelser

Sociale medier​

facebook​   linkedin

Vurderet 4.8 / 5 stjerner på baggrund af 4 anmeldelser på Facebook

Medlem af ​