Medarbejdere

Kontor​

Kirsten Daugaard

- Administration

Tlf. 24 41 56 89

kirsten@jdbyg.dk

Henrik Daugaard
- Indehaver, tømrer
Tlf. 20 28 92 47
henrik@jdbyg.dk

Rasmus Hansen

- Indehaver, bygningskonstruktør

Tlf. 20 29 48 47

rasmus@jdbyg.dk

Preben Sindberg

- Bygningskonstruktør, beregner

Tlf. 20 33 57 19

preben@jdbyg.dk

Frank Jørgensen

- Bygningskonstruktør, tegner,

Certificeret klasse 2 brandrådgiver

Tlf. 23 23 75 75

frank@jdbyg.dk

John Hedegaard Andersen

– Tømrer, indkøber

Tlf. 27 50 10 08

jdbyg@jdbyg.dk

Kenneth Hejendorf

- Bygningskonstruktør, projektchef Tlf.: 28 29 06 40

kenneth@jdbyg.dk

Dorthe Pold

- Økonomichef

 Tlf.: 28 77 71 30

dorthe@jdbyg.dk

Torben Molme

- Projekt- & Udviklingschef

Tlf. 31 37 46 92

torben@jdbyg.dk

Claus Roedahl Olesen

- Projektleder

Tlf. 21 60 11 91

claus@jdbyg.dk

Susanne Haurum

- Kontorassistent

Tlf.: 49 40 31 22

susanne@jdbyg.dk

Jakob Kæmsgaard

- Projektleder

Tlf.: 49 40 04 63

jakob@jdbyg.dk

Medarbejdere​

Jimmy Juul Jakobsen

- Tømrer

Tlf. 23 23 74 74

jdbyg@jdbyg.dk

Anders Korsbjerg

- Tømrer

Tlf. 21 60 11 91

jdbyg@jdbyg.dk

Børge Christensen

- Tømrer

Tlf. 28 60 22 57

jdbyg@jdbyg.dk

Jan Olesen

- Tømrer

Tlf. 40 57 78 07

Mathias Klavsen

– Tømrer

Patrick Guldhammer

– Tømrerlærling

Mads Lindholm Nielsen

– Tømrerlærling

Janik Majchrzycki

- Håndværker

Emil Lukomski

- Håndværker

Marcin Duda

- Håndværker

Zibi Lisowski

 - Håndværker

​Kontakt

JD Byg Entreprise ApS

Vestervangen 5
​8740 Brædstrup

CVR: 35226958

Telefon: 75 75 22 47

E-mail: jdbyg@jdbyg.dk

Salgs- og leveringsbetingelser

Sociale medier​

facebook​   linkedin

Vurderet 4.8 / 5 stjerner på baggrund af 4 anmeldelser på Facebook

Medlem af ​