Medarbejdere

​Kontor

Henrik Daugaard
- Indehaver, tømrer

Tlf.: 20 28 92 47
henrik@jdbyg.dk

Rasmus Hansen

- Indehaver, bygningskonstruktør

Tlf.: 20 29 48 47

rasmus@jdbyg.dk

Torben Molme

- Projekt- & Udviklingschef

Tlf.: 31 37 46 92

tm@jdbyg.dk

Simon Witt Pedersen

- Projektchef

Tlf.: 61 47 98 23

swp@jdbyg.dk

Dorthe Pold

- Økonomichef

Tlf.: 28 77 71 30

dorthe@jdbyg.dk

John Hedegaard Andersen

– Tømrer, indkøber

Tlf.: 27 50 10 08

john@jdbyg.dk

Frank Jørgensen

- Bygningskonstruktør, tegner, Certificeret klasse 2 brandrådgiver

Tlf.: 23 23 75 75

fj@jdbyg.dk

Teddy Marcussen

- Byggeleder

​​

Tlf.: 61 71 91 36
teddy@jdbyg.dk

Oguz Akdag

- Byggeleder

​Tlf: 61 79 43 30

oa@jdbyg.dk

David Lund Kofod

- Projektleder

Tlf:: 21 60 11 91

david@jdbyg.dk

Stig Holl Nielsen
- Byggetekniker



Tlf.: 61 75 17 47
shn@jdbyg.dk

Tina Sønderlyng

- Tegner

Tlf: 49 40 04 63

ts@jdbyg.dk

Preben Sindberg

- Bygningskonstruktør, beregner

Tlf.: 20 33 57 19

preben@jdbyg.dk

Kirsten Daugaard

- Assistent

Tlf.: 75 75 22 47

jdbyg@jdbyg.dk

Anita Broch

- Byggeteknisk assistent

Tlf.: 61 47 98 63

asb@jdbyg.dk

Susanne Haurum

- Kontorassistent

Tlf.: 49 40 31 22

susanne@jdbyg.dk

Medarbejdere​

Jonas Andresen

– Tømrer

Jimmy Juul Jakobsen

- Tømrer

Anders Korsbjerg

- Tømrer

Børge Christensen

- Tømrer

Jan Olesen

- Tømrer

Mathias Klavsen

– Tømrer

Jonas Lundsgaard

- Tømrer

Karl Brun Hansen

- Tømrer

Patrick Guldhammer

- Tømrer

Viktor Juul Rasmussen

- Tømrer

Mads Lindholm Nielsen

– Tømrerlærling

Oliver Rosendal

- Tømrerlærling

Mark Graversgaard

- Tømrerlærling

​Kontakt

JD Byg Entreprise ApS

Vestervangen 5 B
​8740 Brædstrup

CVR: 35226958

Telefon: 75 75 22 47

E-mail: jdbyg@jdbyg.dk 

Salgs- og leveringsbetingelser

Sociale medier​

facebook​   linkedin

Vurderet 4.8 / 5 stjerner på baggrund af 4 anmeldelser på Facebook

Medlem af ​